Darbeli ucuz vibratör

Belden Bağlamalı Penisler
darbeli-ucuz-vibrator
Fiyatı : 59 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım

Hakiki et dokusunda tamamen realistik ayrıca kademeli titreşim ve darbe özelliği olan kalın ve ucuz vibratör.17 cm ucunluğunda 6 cm çapında gerçeği kadar özenle tasarlanmış ve işlevi bakımındanda orjinal bir ürün.

Darbeli ucuz vibratör Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.
yasal uyar?

18 YASINDAN KÜÇÜKLERIN GIRMESI YASAKTIR.

Bu sitenin içerigi yetiskin olmayan kullanicilar için sakincali olabilir. Türk Ceza Kanununun 226. maddesi uyarinca 18 yasindan küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alisveris yapmalari yasaktir. Web Sitemiz, T.C.K.'nin 226. maddesi (D) bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satisina mahsus alisveris yeri kapsamindadir.