Darbeli ucuz vibratör

Belden Bağlamalı Penisler
darbeli-ucuz-vibrator
Fiyatı : 59 TL    
Ürün Açıklaması Video Tanıtım                                                                           Kredi Kartı ile Sipariş  

Hakiki et dokusunda tamamen realistik ayrıca kademeli titreşim ve darbe özelliği olan kalın ve ucuz vibratör.17 cm ucunluğunda 6 cm çapında gerçeği kadar özenle tasarlanmış ve işlevi bakımındanda orjinal bir ürün.

Vibratör video izleyin..Ürünlerimiz en kaliteli ve en ucuz şekliyle sizlere ulaşmaktadır.Yapmanız gereken bizlere ulaşıp ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek.

 

Kargolama ve gizlilik ilkelerimiz

Online satış sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz sizlere en güvenli ve en hızlı bir şekilde ulaştırılır.Bunların en başında dikkat ettiğimiz öncelikli kuralımız tabiyki gizlilik kuralıdır.Bu durum sizin için en önemli faktör olduğunuz bildiğimizden bu şekilde bir uygulamamız vardır.Ürün içerikleri kesinlikle belli olmuyacak bir şekilde özenle kargolanıp vermiş olduğunuz adrese gönderilir.Ürünlerimiz adresten alma zorunluluğunuz yoktur,buna nazaran size en yakın kargo şubesindende ürünlerimize ulaşabilirsiniz.Ürünlerimiz sizden başka kimseye teslim edilmez.Kargo içerikleri belli değildir.

Ucuz vibratörler

Realistik ve elastik maddelerden elde edilmiş olan ve görünümü penis ve işlevide aynı şekilde penis işlevinde olan bu ürünler onlite satış sitemiz üzerinde en ucuz ve en kaliteli ürünler olarak satışa sunulmuştır.Vibratörler özel olarak tasarlanna mükemmel dokunuşların en güzel halidir.Gerçek bir ilişkiden duyulan ve alınan hazzın aynısını tatmanız mümkün olan bu ürünlerin sağlık açısında hiç bir yan etkisi yoktur.Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.Vibratörler zengin ürün çeşidine sahiptirler.Bu ürünleri tercih ederlen dikkat etminiz gereken en önemlisi istediğiniz ürünü bilmektir.Bu durum karşısında ihtiyacınız olan ürünü daha kolay bulabilir ve satın alabilirsiniz.

http://www.ucuzvibrator.org/category/belden-baglamali-penisler/

http://www.ucuzvibrator.org/category/teknoloji-vibratorleri/

http://www.ucuzvibrator.org/category/belden-baglamali-penisler/

http://www.ucuzvibrator.org/category/ucuz-vibratorler/

Belirtmiş olduğumuz gibi ihtiyacınız olan vibratörü belirtilen katagorilerden bulabilirsiniz.İyi alışverişler dileriz.

Darbeli ucuz vibratör 1.929 views Adet satıldı.

  Kredi Kart Bilgileri
  
  
   
      ( Kartın ön yüzündeki son kullanım tarihi )
    ( Kartın arkasındaki son 3 haneli rakam )
  Sipariş Sahibi / Teslimat Bilgileri
  
  
 
   Sipariş formu sayfamız RapidSSL teknolojisi ile 128bit şifrelenmiştir. Gizlilik arzeden tüm kredi kartı bilgileriniz direkt ödeme yapılan bankaya pos edilir ve kesinlikle 3. kişi göremez. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde herhangi bir veritabanına kayıt altında tutulmamaktadır. Yukarıda girmiş olduğunuz tüm Kredi Kartı bilgilerinin doğruluğu size aittir. Farklı bir şahıs ve/veya şirket adına kullanılan Kredi Kartlarından doğabilecek herhangi bir hukuki işlemlerde firmamız sorumlu değildir.